>
:

piątek, 31 sierpnia 2012

Kompromitacja Śląska - Europa bez polskich klubów!

Śląsk Wrocław poległ 1:5 na wyjeździe z Hannoverem 96 i na IV rundzie kwalifikacji zakończył przygodę w Lidze Europejskiej. Mistrz Polski w dwu meczu z niemiecką drużyną stracił aż dziesięć goli. Wczoraj z dobrej strony w ekipie Hannoveru pokazał się wprowadzony w drugiej połowie Artur Sobiech, który strzelił dwie bramki. Prócz niego dla gospodarzy strzelali również Abdellaoue oraz dwukrotnie Huszli. Jedynego gola dla Śląska, który dawał gościom prowadzenie strzelił po dośrodkowaniu Sebastiana Mili Przemysław Kaźmierczak. Prócz tego w 22 minucie czerwoną kartkę obejrzał Jodłowiec i Śląsk musiał grać w dziesiątkę. W tym sezonie europejskich pucharów nie zobaczymy w akcji żadnego polskiego klubu, a przecież przed rokiem Legia i Wisła reprezentowały nas w 1/16 Ligi Europejskiej...