>
:

sobota, 1 września 2012

Polonia lepsza od Wisły w Krakowie!

Polonia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 3:1 w meczu trzeciej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Polonia grała bardzo dobrze i zasłużenie wywiozła trzy punkty do Warszawy. Pierwszy gol padł w 17 minucie, kiedy to Tomasz Brzyski dośrodkowywał z rzutu wolnego, a najwyżej wyskoczył Łukasz Teodorczyk i wpakował głową piłkę do siatki. Drugą bramkę po błędzie Pareiki strzelił Dwaliszwili i na przerwę Czarne Koszule schodziły z dwubramkowym prowadzeniem. W 62 minucie świetną asystę zaliczył debiutujący Michał Szewczyk, który podawał do Ilieva i Wisła miała bramkę kontaktową. Kilka minut później zdesperowany Sergei Pareiko ewidentnie przytrzymywał Wszołka w polu karnym za kostkę, lecz sędzia nic nie zauważył. Polonia ustaliła wynik w 82 minucie kiedy to kontrę gości ładnym strzałem zakończył Paweł Wszołek. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę zobaczył wprowadzony w drugiej połowie Romell Quioto, który chamsko nadepnął na nogę leżącego rywala.