>
:

sobota, 20 lipca 2013

Udany początek Legii Warszawa!

Mistrzowie Polski piłkarze Legii Warszawa pokazali w pierwszym meczu nowego sezonu formę godną mistrzów i rozbili Widzew Łódź aż 5:1! Pierwszą bramkę Legioniści zdobyli już w 3 minucie,  kiedy to Miroslav Radovic wykorzystał cudowne podanie debiutanta ekstraklasowego Patryka Mikita. Przez następne minuty Legia zdecydowanie dominowała, ale kolejny gol padł dopiero w 40 minucie, strzelił go Jakub Rzeźniczak. Kolejny gol dla Legii padł w 52 minucie, podanie Brzyskiego wykorzystał Kucharczyk. Pięć minut później Kucharczyk trafił ponownie, a kolejna asystę zaliczył Mikita. Jednak w 60 minucie obrona Legii dała się zaskoczyć i gola dla Widzewa zdobył Staroń. Wynik meczu w 88 minucie ustalił Patryk Mikita, który zaliczył wspaniały debiut w Ekstraklasie, a Legia pokazała iście mistrzowską formę.