>
:

sobota, 14 września 2013

Pewna wygrana i tymczasowy fotel lidera Wisły!

Na początek informuje, że po nieplanowanym dwutygodniowym urlopie wracam do prowadzenia Świata Futbolu na pełnych obrotach :)

Wisła Kraków pewnie pokonała Piasta Gliwice 3:0 i została nowym liderem T-Mobile Ekstraklasy. Wynik meczu w 33. minucie otworzył Paweł Brożek, który zachował się lepiej od nieporadnego w tej akcji Rafała Boguskiego i do szatni Wiślacy schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. W 61. minucie drugiego gola zdobył Paweł Brożek, który wykorzystał sytuację sam na sam oraz błąd sędziów, ponieważ był na spalonym. Wynik meczu pięć minut przed końcem wykorzystał Wilde Donald Guerrier, który popisał się mocnym strzałem i nie dał szans Treli. Podopieczni Franciszka Smudy mają 13 punktów na koncie i zostali nowymi liderami pierwszy raz od ponad dwóch lat.