:

Ads 468x60px

niedziela, 3 listopada 2013

Real lepszy od Rayo!

Piłkarze Realu Madryt mimo prowadzenia 3:0 zapewnili swoim kibicom emocjonującą końcówkę i pokonali Rayo Vallecano 3:2. Już w trzeciej minucie wynik spotkania otworzył niezawodny Cristiano Ronaldo, który wykorzystał podanie Luki Modricia. Drugi gol padł w 31. minucie, kiedy to dośrodkowanie Bale'a strzałem głową wykorzystał Karim Benzema i wynik ten utrzymał się do przerwy. Cztery minuty po wznowieniu gry zobaczyliśmy akcję dwóch najdroższych piłkarzy świata. Bale wrzucił piłkę na nogę CR7, a ten cieszył się ze swojego drugiego gola. Wtedy wydawało się, że jest już po meczu. Lecz piłkarze 'Królewskich' postanowili zaserwować kibicom nie lada emocje, którzy podarowali w dwie minuty dwa rzuty karne gospodarzom. Główni winowajcy to Marcelo i Pepe, a dwa gole dla przedostatniej drużyny tabeli zdobył Viera. Po spotkaniu Rayo zostało 'czerwoną latarnią' ligi, natomiast Real nie stracił kontaktu z Barceloną i Atletico.