>
:

środa, 6 listopada 2013

Remis we wtorkowy szlagierze!

Piłkarze Juventusu zremisowali we wtorkowym hicie Ligi Mistrzów z Realem Madryt 2:2. Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 42. minucie kiedy to Varane nieprzepisowo zatrzymał Pogbę w polu karnym, a 'jedenastkę' pewnie wykorzystał Arturo Vidal. 'Królewscy' na drugą połowę wyszli odmienieni, co poskutkowało wyrównaniem w 52. minucie, gdy pewnie Buffona pokonał Cristiano Ronaldo i potwierdził, że w tej edycji Ligi Mistrzów jak na razie jest najlepszy. Piłkarze Realu poszli za ciosem i już osiem minut później gola dającego prowadzenie strzelił ostro krytykowany Bale, czym tymczasowo zamknął usta krytykom. Ostatecznie pięć minut później piłkarze Juve wyrównali za sprawą Fernando Llorente i ustalił wynik meczu na 2:2. Real Madryt z 10 punktami na koncie prowadzi w tabeli grupy C, a Juventus niestety z trzema punktami zajmuje ostatnią lokatę. Drugie miejsce należy do piłkarzy Kopenhagi, który wczoraj pokonali u siebie Galatasaray 1:0.