>
:

niedziela, 2 lutego 2014

Porażka Barcelony - lepsza Valencia!

Piłkarze Valencii pokonali na Camp Nou FC Barcelonę 3:2 w meczu 22. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Lecz mecz ten lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, bo już w 7. minucie gola z ostrego kąta zdobył Alexis Sanchez. Goście odpowiedzieli tuż przed końcem pierwszej połowy, a dokładniej zrobił to Parejo, który w 44. minucie pokonał bramkarza Barcelony. Już dwie minuty po wznowieniu gry do pracy zabrali się piłkarze gości, bo Piatti głową przelobował Valdesa. W 53. minucie błąd popełnił sędzia, który dopatrzył się zagrania we własnym polu karnym piłki ręką przez Costę, którego nie było i karnego 'z kapelusza' wykorzystał Leo Messi. Ostateczny cios należał jednak do 'Nietoperzy'. W 59. minucie niepilnowany Alcacer pewnie pokonał bramkarza gospodarzy i ustalił wynik meczy na 3:2. Warto wspomnieć, że w 78. minucie za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Jordi Alba. Porażka Barcelony może kosztować 'Dumę Katalonii' spadkiem na trzecie miejsce w tabeli. By tak się stało swoje mecze muszą wygrać dwie ekipy z Madrytu, czyli Real oraz Atletico, które grają już jutro.