>
:

sobota, 22 lutego 2014

Porażka Barcelony, zwycięstwo Realu - Królewscy na czele!

Real Sociedad to trzecia w tym sezonie drużyna, która zdołała pokonać Barcelonę w meczu ligowym. Piłkarze z San Sebastian pokonali mistrzów Hiszpanii 3:1 i sprawili, że piłkarze Realu Madryt dzięki dzisiejszemu - pewnemu zwycięstwu nad Elche (3:0) zostali liderami Primera Division z trzema punktami przewagi nad Barceloną. Pierwszy gol padł w 32. minucie, a strzelcem gola został Alex Song, lecz był to gol samobójczy i z prowadzenia cieszyli się gospodarze. Chwilę później wyrównał Leo Messi i wynik 1:1 utrzymał się do końca pierwszej odsłony. Druga część gry należała już tylko do zespołu z San Sebastian. W pięć minut po golach Griezmanna oraz Zurutuza dobili 'Dumę Katalonii' i zapewnili sobie bardzo cenne zwycięstwo. Z tego zwycięstwa jeszcze bardziej cieszył się inny Real - ten z Madrytu, który jak już wcześniej wspomniałem wygrał pewnie z Elche i został liderem ligi hiszpańskiej z przewagą trzech oczek nad Barcą. Real Sociedad zajmuje natomiast piątą lokatę.