>
:

sobota, 15 czerwca 2013

Brazylia rozbija Japonię na początek Pucharu Konfederacji!

Efektownie Puchar Konfederacji rozpoczęli Gospodarze, czyli Brazylijczycy. Canarinhos pokonali mistrzów Azji - Japończyków aż 3:0! Piłkarze z kraju kwitnącej wiśni nie mieli szans z dobrze dysponowanymi młodymi Brazylijczykami.Wynik otworzył już w trzeciej minucie krytykowany ostatnio ze względu na małą skuteczność w ostatnim czasie Neymar, który doprowadził stadion do wybuchu radości. Równie szybki cios zadali piłkarze trenera Scolariego w drugiej połowie, bo już dwie minuty po wznowieniu gry, dośrodkowanie Alvesa wykorzystał Paulinho. Okazałe zwycięstwo w doliczonym czasie gry przypieczętował Jo.

Już jutro czeka nas kolejne starcie w Grupie A, w którym mistrzowie Ameryki Północnej Meksykanie zmierzą się z vice-mistrzami Europy, czyli ekipą Włoch, początek spotkania o 21.