>
:

czwartek, 8 sierpnia 2013

Real zdobywcą Guinnes Cup!

Piłkarze Realu Madryt pokonali 3:1 Chelsea Londyn w finale Guinnes International Champions Cup rozegranym w Los Angeles. Pierwszą bramkę już w 14 minucie po podaniu Modricia zdobył Marcelo. Trzy minuty po bramce Marcelo odpowiedzieli 'The Blues' i do wyrównania doprowadził Ramires. Lecz później bohater był tylko jeden, a dokładniej był nim Cristiano Ronaldo. W 30 minucie CR7 został ostro sfaulowany przez Ivanovicia. Oczywiście sam podszedł do rzutu wolnego i strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Cechowi. Na początku drugiej połowy genialną interwencją popisał się Iker Casillas, który zatrzymał w pojedynku 1 na 1 Edena Hazarda. Wynik mecz Cris ustalił już w 57 minucie strzałem głową. Trzecie miejsce zdobyła drużyna AC Milan, która 2:0 pokonała Los Angeles Galaxy. W turnieju Guinnes International Champions Cup udział brali: Real Madryt, Chelsea Londyn, Los Angeles Galaxy, AC Milan, Juventus Turyn, Inter Mediolan, Everton oraz Valencia.