>
:

niedziela, 24 listopada 2013

Fatalny błąd Boruca - porażka Southampton!

To, że drybling nie należy do zadań bramkarza pokazał wczoraj Artur Boruc, który w 22. minucie spotkania z Arsenalem przegrał drybling z Olivierem Giroud, który spokojnie wpakował piłkę do siatki. Gola ustalającego wynik meczu na 2:0 strzelił również Francuz w 86. minucie z rzutu karnego, po tym jak Fonte sfaulował w polu karnym Mertesacer'a. Było to starcie dwóch bramkarzy reprezentacji Polski, którzy w kadrze walczą o miano tego pierwszego. Po tym meczu bliżej celu jest Szczęsny, który zachował czyste konto w meczu na szczycie, a poza tym popisał się kilkoma udanymi interwencjami. Kanonierzy dzięki tej wygranej umocnili się na pozycji lidera i wyprzedzają drugi Liverpool już o cztery punkty. Natomiast Święci spadli na czwarte miejsce, bo dzięki wygranej 3:0 wyprzedzili ich piłkarze Chelsea.