>
:

poniedziałek, 11 listopada 2013

Juventus lepszy od Napoli!

Hit 12. kolejki Serie A dla Juventusu. Mistrzowie Włoch pewnie pokonali 3:0 Napoli i już tracą tylko jeden punkt do liderującej Romy. Pierwszy gol padł błyskawicznie, bo już w drugiej minucie, kiedy to bramkarza gości pokonał Llorente, choć znajdował się na minimalnym spalony, ale sędzia gola uznał. Jednobramkowe prowadzenie podopiecznych Antonio Conte utrzymało się do końca pierwszej połowy. W 74. minucie do rzutu wolnego podszedł Andrea Pirlo i w swoim stylu niesamowicie uderzył rzutu wolnego oraz tym samym podwyższył prowadzenie. Wynik meczu dziesięć minut przed końcem spotkania atomowym strzałem z 20 metrów ustalił Pogba, a Reina musiał wyciągać piłkę z bramki już trzeci raz. Liderem dalej jest Roma, choć Juventus traci do stołecznych tylko punkt, a na trzecim miejscu ze stratą trzech punktów do Juventusu jest właśnie Napoli.