>
:

niedziela, 1 grudnia 2013

Bale Show w Madrycie - trzy gole i asysta!

Mimo nieobecności Cristiano Ronaldo Real Madryt bez żadnych problemów pokonał Valladolid 4:0. Znakomity mecz zaliczył Gareth Bale, który sam strzelił trzy gole, a przy czwartym asystował. Pierwszy gol padł w 33. minucie, kiedy to strzał Angela Di Maria prosto na głowę Bale'a wybił bramkarz gości i Walijczyk nie miał problemu z pokonaniem bramkarza gości. Real poszedł za ciosem i już trzy minuty później, kiedy to dośrodkowanie Bale'a strzałem głową wykorzystał Karim Benzema. Wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy. Trzeci gol padł dopiero w 64. minucie, kiedy to zamieszanie w polu karnym świetnie wykorzystał Bale. Wynik meczu Bale ustalił w 90. minucie i tym samym skompletował hat-tricka, a Real zmniejszył stratę do Barcelony i Atletico do trzech punktów. Tym samym Walijczyk zamknął usta krytykom, którzy uważali, że Real wyrzucił pieniądze w błoto, a sam Bale to drewno. Ten mecz powinien pokazać im jak bardzo się mylili.