>
:

sobota, 25 stycznia 2014

Real lepszy od Granady - prezentacja Złotej Piłki!

Real Madryt pokonał Granadę 2:0, a jednego gola dla 'Królewskich' strzelił Cristiano Ronaldo, który przed spotkanie zaprezentował kibicom na Santiago Bernabeu zdobytą przed niemal dwoma tygodniami Złotą Piłkę. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, a piłkarze Realu do strzelania zabrali się w drugiej części gry. Najpierw w 56. minucie bramkarza gości pokonał celebrujący dzisiaj zdobycie najważniejszego indywidualnego wyróżnienia Cristiano Ronaldo, który uderzył tuż przy słupku. Wynik podwyższył, a jak się później okazało ustalił Karim Benzema, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Dzięki temu piłkarze Realu przynajmniej dzisiejszą noc spędzą na fotelu lidera Primera Division z dwoma punktami przewagi nad Barceloną oraz Atletico, które swoje miejsce zagrają jutro.