>
:

czwartek, 27 lutego 2014

Real zdeklasował Schalke!

Piłkarze Realu Madryt pokonali na wyjeździe Schalke 04 w pierwszym meczu 1/8 Ligi Mistrzów na Veltins Arena i można powiedzieć, że zapewnili sobie awans do ćwierćfinału. Strzelanina rozpoczęła się już w 12. minucie kiedy to szans bramkarzowi gospodarzy nie dał Karim Beznema, a chwilę później na 2:0 podwyższył Gareth Bale i wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy. A był to jedynie przedsmak przed drugą częścią, w której padło aż 5 bramek. Najpierw piękny drybling bramką zwieńczył Cristiano Ronaldo, później Cris asystował Benzemie, a następnie Ramos genialnie podał do Bale'a a ten strzelił kolejnego gola. Ostatniego, szóstego gola dla królewskich strzelił Cristiano Ronaldo. Jedyne, honorowe trafienie dla gospodarzy z Zagłębia Ruhry zaliczył Klaas-Jan Huntelaar, który trafił pięknie, ale był to jedynie gest rozpaczy na otarcie łęz kibiców zgromadzonych na Veltins Arena.