>
:

niedziela, 13 kwietnia 2014

Borussia zdominowała Bayern!

Bayern Monachium poległ na Alianz Arenie w hicie 30. kolejki Bundesligi przegrywając 0:3 z Borussią Dortmund. Pierwszy gol dla gości z Dortmundu padł już w 20. minucie, kiedy to po podaniu Reusa gola zdobył Mchitarian. Wynik ten utrzymał się do końca połowy, a drugą część gry Bayern rozpoczął z rezerwowym bramkarzem między słupkami, bo Manuel Neuer nabawił się urazu łydki. Już cztery minuty po wznowieniu gry wynik podwyższył Reus. W 56. minucie wynik meczu ustalił Hofmann, który wygrał pojedynek jeden na jednego z bramkarzem Bawarczyków. W ostatnich minutach boisko musiał opuścić Rafinha, który złapał za twarz Mchitariana. Bayern znajduje się ostatnio w kryzysie i to był już trzeci mecz ligowy z rzędu, w którym podopieczni Pepa Guardioli nie odnieśli zwycięstwa. Natomiast Borussia prezentuje wyśmienitą formę, bo przecież w tygodniu pokonała również Real 2:0, z którym Bayern zmierzy się w półfinale.