>
:

czwartek, 3 kwietnia 2014

Real Madryt lepszy od BVB!

Udanie za zeszłoroczny półfinał zrewanżowali się piłkarze Realu Madryt, który pokonali na własnym stadionie Borussię Dortmund 3:0 i już jedną nogą są w półfinale. 'Królewscy' zdominowali spotkanie i spokojnie kontrolowali to co dzieje się na murawie. Wynik meczu otworzyli szybko, bo już w 3. minucie, kiedy to do siatki gości z Dortmundu trafił Gareth Bale. w 12. minucie mogło być już 2:0, ale rzut wolny wykonywany przez Cristiano Ronaldo nad poprzeczką przeniósł Weidenfeller. W 27. minucie ładnym strzałem z szesnastu metrów w dolny róg bramki popisał się Isco i 'Los Blancos' prowadzili już 2:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część widowiska na Santiago Bernabeu. Wynik meczu w 57. minucie ustalił Cristiano Ronaldo, który wykorzystał świetne podanie Modricia. Wynik ten dla Realu jest solidną zaliczką przed rewanżem w Zagłębiu Ruhry, a dla Borussii prawdopodobniej oznacza koniec przygody w tegorocznej Lidze Mistrzów, no chyba, że w Dortmundzie zdarzy się cud.