>
:

czwartek, 17 kwietnia 2014

Real wygrywa Puchar Króla!

Piłkarze Realu Madryt po raz dziewiętnasty sięgnęli po Puchar Króla! W meczu finałowym 'Los Blancos' pokonali Barcelonę 2:1 i było to zwycięstwo w pełni zasłużone. Już w 11. minucie świetnym zagraniem popisał się Karim Benzema, który podał do Angela Di Maria, a ten pokonał Jose Pinto i kibice z Madrytu wpadli w euforię. Jednobramkowe prowadzenie Realu utrzymało się do końca pierwszej połowy. W 68. minucie Xavi dośrodkował z rzutu rożnego, a niesamowitym strzałem głową popisał się Marc Barta i mecz zaczął się od nowa. Lecz ostateczny cios zadali 'Królewscy', a dokładniej Gareth Bale, który w 85. minucie przeprowadził indywidualną akcję lewym skrzydłem i nie dał szans bramkarzowi gości. Barcelona próbowała odrobić straty, ale w najgroźniejszej sytuacji Neymar trafił w słupek i to piłkarze Realu podnieśli Puchar w geście tryumfu!