>
:

sobota, 26 kwietnia 2014

Świetny debiut Giggsa - Manchester gromi!

Niesamowity debiut w roli trenera Manchesteru United zaliczył Ryan Giggs, a 'Czerwone Diabły' pod wodzą swojego kolegi z drużyny rozbiły 4:0 Norwich City. Początek nie zapowiadał takiego pogromu, bo przez długi okres czasu utrzymywał się wynik bezbramkowy. Przełom nastąpił tuż przed przerwą, a prezent w postaci rzutu karnego od Norwich wykorzystał Rooney. Po przerwie gospodarze szybko wzięli się do pracy, bo cztery minuty po gwizdku Rooney przeprowadził indywidualną akcję i kibice na Old Trafford mogli cieszyć się z niezagrożonego prowadzenia. W 60. minucie na boisku pojawił się Juan Mata, a już cztery minuty później dobił strzał Rooneya. W 69. minucie ponownie bohaterem został Mata, który tym razem pokonał bramkarza gości głową. Okazałe zwycięstwo nie zmieniło pozycji w tabeli drużyny z czerwonej części Manchesteru, która pozostaje na siódmej lokacie.