>
:

niedziela, 30 marca 2014

Real gromi Rayo!

To, że mały kryzys mają już za sobą w świetnym stylu pokazali wczoraj piłkarze Realu Madryt. 'Królewscy' rozbili Rayo Vallecano 5:0, choć po pierwszej połowie nic takiego wyniki nie zapowiadało. Wynik już w 15. minucie otworzył niezawodny Cristiano Ronaldo, który uderzył w długi róg obok bezradnego bramkarza gości. Jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do końca pierwszej połowy, a Real mimo widocznej przewagi nie zachwycał grą. Wszystko zmieniło się w drugiej części gry. Najpierw w 55. minucie na 2:0 powiększył Carvajal, któremu asystował CR7. W 68. minucie idealnie dośrodkował Angel Di Maria, a Gareth Bale przyłożył nogę i pokonał bramkarza gości. Zaledwie dwie minuty później Bale popisał się świetną akcją indywidualną, albowiem przebiegł niemal 3/4 boiska i pokonał płaskim strzałem bramkarza Rayo. Wynik meczu w 78. minucie przepięknym strzałem lobującym bramkarza ustalił Morata i potwierdził dominację Realu w tym spotkaniu. Królewscy tracą obecnie do Barcelony dwa punkty, a do Atletico trzy. Za tydzień Real czeka wyjazd do San Sebastian.