>
:

środa, 30 lipca 2014

Skorupski zatrzymał Real - zwycięstwo Romy!

Bramkarz reprezentacji Polski - Łukasz Skorupski zaliczył kolejne udane spotkanie w barwach AS Roma. Było goalkeeper Górnika Zabrze nie dał się pokonać piłkarzom Realu Madryt, a jego zespół wygrał ze zwycięzcą Ligi Mistrzów 1:0. Tuż przed przerwą Polak świetnie obronił strzał Lucasa Vasqueza. W 58. minucie padł decydujący gol, którego zdobył Francesco Totti. Polak miał kilka okazji do wykazania swojego potencjału bramkarskiego i udało mu się to, bo bronił pewnie i nie dał pokonać się 'Królewskim'. Jeżeli Skorupski dalej będzie prezentował taką formę i do tego regularnie będzie stał między słupkami drużyny z Rzymu to Adam Nawałka będzie miał na prawdę ból głowy dotyczący tego kogo postawić między słupkami reprezentacji.