:

Ads 468x60px

poniedziałek, 28 lipca 2014

Telekom Cup dla Bayernu - Lewandowski Show!

Trzeci mecz Roberta Lewandowskiego w Bayernie i trzeci mecz, w którym napastnik reprezentacji Polski trafia do siatki rywali. Tym razem uczynił to dwukrotnie, a Bayern Monachium pokonał Wolfsburg 3:0 w finale towarzyskiego turnieju Telekom Cup. Pierwszego gola nowy nabytek Bawarczyków strzelił już w czwartej minucie, kiedy to Ribery dośrodkował z prawej strony, a Lewandowski najlepiej zachował się w polu karnym i pokonał bramkarza rywali głową. W 15. minucie mistrzowie Niemiec prowadzili już 2:0, ponieważ Rode pewnie strzałem po ziemi pokonał bramkarza. Pięć minut później wynik spotkania na 3:0 ustalił Lewandowski, który oddał skuteczny strzał tuż przy słupku. Do końca spotkania gole już nie padły i to Bayern po pewnym finale sięgnął po Telekom Cup 2014. Wszyscy są natomiast zachwyceni postawą Lewandowskiego w jego pierwszych meczach w Bayernie, w których pokazał się ze świetnej strony i co najważniejsze jest skuteczny, bo to przecież świadczy najlepiej o napastniku.